Протягом лютого-квітня 2019 року викладачами кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького були проведені практичні заняття зі студентами Черкаського художньо-технічного коледжу № 20.

За час занять було висвітлено основні положення інженерної підготовки, захисту від радіаційного, хімічного та бактеріологічного ураження під час бойових дій.

Студенти коледжу мали можливість ознайомитися з матеріальною частиною кафедри військової підготовки, стрілецькою зброєю, що знаходиться на озброєнні в підрозділах Збройних Сил України.

Одним із важливих етапів індивідуальної підготовки є знання і вміння з тактичної медицини. Інструктори кафедри ознайомили студентів з основними правилами тактичної медицини та протоколами надання критичної медичної допомоги ТСC-АС і СABC.

Кафедра військової підготовки