Студент магістерської програми «Соціогуманітарна аналітика та основи логотерапії»  кафедри філософії та релігієзнавства ЧНУ імені Богдана Хмельницького Нікіта Максимов взяв участь у ІІІ науково-практичній конференції «Емоції та екзистенція», що відбулася в Києві у грудні 2019 року.

Захід був організований секцією екзистенційного аналізу та логотерапії Української спілки психотерапевтів за підтримки GLE-INTERNATIONAL.

Форум був присвячений проблематиці другої фундаментальної мотивації в контексті концепції 4-х фундаментальних мотивацій відомого австрійського психотерапевта, учня та колеги Віктора Франкла — Альфріда Ленгле.

Конференція викликала широкий резонанс серед психологів, філософів, гуманітаріїв та всіх, хто цікавиться питаннями сенсу буття, емоційними станами та внутрішнім світом сучасної людини.

Кафедра філософії та релігієзнавства