Нещодавно у м. Полтава відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «KHARKIV ROYAL CUP», де завдяки своєму таланту та наполегливості Олександр Гордієнко, студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, разом зі своєю партнеркою виборов перше місце.

Тренер: Олександр Цвячка, викладач хореографії ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

Олександр навчається на першому курсі спеціальності «Інформаційні системи та технології», має активну життєву позицію, є учасником студентського самоврядування ННІ Інформаційних та освітніх технологій, вміло поєднує навчання в нашому університеті з професійним заняттям танцями в КСТ «СТИЛЬ».

Відзначимо, що спортивні бальні танці належать до елітного виду спорту, де учасники демонструють грацію та відмінну фізичну підготовку на паркеті. Танцюристи впевнено ставлять для себе цілі та досягають їх, мають стрижень, який формується цілою системою внутрішніх і зовнішніх факторів з раннього віку.

Спільнота університету вітає Олександра і його тренера та бажає ще більше перемог.

Вікторія Дзюба, викладачка кафедри прикладної математики та інформатики ННІ інформаційних та освітніх технологій