Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького успішно виступили у складі збірної Черкаської області на XVIII літній Універсіаді України з греко-римської боротьби.

Змагання проходили у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді. Команду від Черкаського національного у складі 7 спортсменів представляв Анатолій Самоха, виконавчий директор Федерації греко-римської боротьби Черкаської області.

Магістранти 2 курсу стали срібними призерами: Нікіта Боровик (учасник чемпіонату світу серед кадетів) у категорії 63 кг і Олександр Примаченко (бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів) у ваговій категорії 97 кг.

Крім студентів ЧНУ спортивну честь Черкащини захищали й спортсмени з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Микола Лебідь у ваговій категорії 55 кг виборов «золото».
У загальнокомандному заліку черкаська команда здобула 3 місце серед закладів вищої освіти України.

Своїми високими результатами на змаганнях спортсмени завдячують підтримці ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я та Спортклубу «Богдан».

— Вітаю наших спортсменів з вагомими здобутками, — зазначив ректор ЧНУ, голова відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України у Черкаській області, очільник Ради ректорів, директорів ЗВО Черкащини  Олександр Черевко. — Успіх збірній області принесли спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Висловлюю вдячність Президенту Федерації греко-римської боротьби Черкаської області, членові наглядової ради ЧНУ Петру Душейку, який постійно фінансово допомагає спортсменам. Цього разу він теж надав кошти для організації поїздки на змагання. Спільними зусиллями розвиваємо студентський спорт!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького