Понад чотири години тривав турнір із швидких шахів у навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Турнір було присвячено 75-ій річниці від Дня вигнання нацистських окупантів із України.

Учасники вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання.

Із вітальним словом виступила директорка інституту, професорка Наталія Земзюліна. Вона привітала учасників, висловила велику вдячність почесному гостю і судді турніру, знаному у місті шахісту, і, що особливо приємно, випускнику історичного факультету ЧНУ Юрію Мицику. У минулому багаторічний керівник шахового клубу «Біла тура» ЦДЮТ міста Черкаси Юрій Мицик виховав покоління поціновувачів гри. Випускник продовжує активно популяризувати шахи серед населення міста.

Участь у турнірі взяли студенти з усіх курсів інституту: Максим Богун, Олександр Гриценко, Тетяна Коноваленко, Денис Кравченко, Юрій Малиш, Богдан Нетудихатка, Єгор Ребров, Ярослав Римарчук, Олексій Семеренко, Ілля Швед, Анна Шевченко. За підготовку і організацію заходу слід подякувати студенту-третьокурснику Олександру Гриценку.

Фіналісти турніру: Юрій Мицик, Олексій Семеренко, Максим Богун, Єгор Ребров — отримали можливість зіграти з неодноразовою призеркою турнірів і змагань різного рівня, магістранткою Тетяною Коноваленко.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії