Студент кафедри менеджменту та державної служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергій Лугеря нагороджений орденом Богдана Хмельницького lll ступеня.

Про це йдеться в Указі Президента України N577 / 2023 року «Про відзначення державними нагородами України».

Лейтенанта Збройних сил України Сергія Олександровича Лугерю Президент України нагородив за особисту мужність, виявлену у захисті Державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання свого військового обов’язку.

У рідному університеті офіцера Збройних сил, студента і випускника університету з високою нагородою привітали ректор Олександр Черевко, перший проректор Василь Мойсієнко, завідувач кафедри Сергій Назаренко.

— Сергій Олександрович є прикладом для молоді, він самовіддано боронить Україну, займає активну життєву позицію та долучається до наших національно-патріотичних заходів. Саме завдяки таки, як він, наша держава вистояла, а українці не втрачають віру у перемогу! Хай береже Господь! — зазначив ректор.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького