bgb

У Черкасах 25 червня на площі Слави прощалися із трьома загиблими військовослужбовцями — серед яких і випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  Руслан Марченко.

Про це йдеться у матеріалі «Суспільного» та видання zmi.ck.ua

Захисник поліг на Донеччині, розповіла речниця територіального центру комплектування області Аліна Кривошея.

Солдат Марченко Руслан Володимирович народився у Черкасах 03.09.1983 року. Навчався в школі №32, згодом перевівся до школи №18.

Потім здобував вищу освіту у Черкаському державному університеті імені Б. Хмельницького на історико-правовому факультеті. Після навчання працював старшим оператором, починав трудову діяльність в компанії «Лукойл», останні роки працював в компанії «Неон». До війська пішов добровільно.

Військову службу проходив на посаді оператора аеромобільної роти. Вірний військовій присязі загинув у бою за Батьківщину під час ведення бойових дій на Донеччині. У результаті мінометного обстрілу з боку противника отримав поранення. Помер у госпіталі 17 червня 2024 року у 39 років.

Про це — у сюжеті «Суспільного»:

Світла пам’ять полеглому, щирі співчуття рідним і друзям...

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького