Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіла, як відбувається процес реєстрації на магістерський комплексний тест (МКТ) і магістерський тест навчальної компетентності (МТНК),  який розпочинається для вступників на магістратуру з 27 червня й триватиме до 18 липня 2022 року.

Алгоритм дій вступників для реєстрації на МКТ та/або МТНК

1. На електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в період з 27червня по 18 липня 2022 року, вступник має надіслати сканкопії (фотокопії) наступних документів:

— заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (БЛАНК АНКЕТИ) додається, його слід роздрукувати, розбірливо заповнити, підписати, відсканувати/сфотографувати);

— документ, що посвідчує особу (перша та друга сторінка паспорта);облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків — в такому разі фото чи сканкопію відмітки про відмову від облікової картки платника податків);

— документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) для осіб, які завершили навчання в минулих роках;

— фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (розмір фото 3*4 у форматі jpg або png);

— медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання МКТ та/або МТНК).

2. У темі листа вступник обов’язково зазначає «Реєстрація на МКТ та/або МТНК», а також прізвище та ініціали. У тексті листа обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

3. Приймальна комісія перевіряє правильність заповнення заяви та відповідність надісланих документів, здійснює реєстрацію, формує екзаменаційний листок. Скановану копію екзаменаційного листка приймальна комісія надсилає вступнику на електронну адресу, вказану в анкеті (бажано щоб така адреса співпадала з адресою, з якої був надісланий лист до приймальної комісії). Вступник має перевірити внесені дані та, в разі виявлення помилок, звернутися в приймальну комісію для їх виправлення.

4. Оформлений екзаменаційний листок видається вступнику особисто або надсилається поштою (якщо вступником зазначено про таку необхідність в анкеті) за рахунок вступника. Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, для отримання відповідних роз’яснень.

5. У разі втрати екзаменаційного листка вступник може отримати його дублікат. Для цього йому потрібно звернутися до приймальної комісії. Також, вступник може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації. Для перереєстрації вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії, а також надати раніше виданий екзаменаційний листок, що анулюється. Якщо у процесі перереєстрації вступник бажає змінити персональні дані — він має надати документ(и), що підтверджують зміну персональних даних.

6. З програмами для підготовки до МКТ та/або МТНК можна ознайомитися за вказаним посиланням.

8. Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. В даному кабінеті буде розміщено адресу та час проходження МКТ та/або МТНК

Також, повідомляємо, що МКТ — це магістерський комплексний тест для вступу на спеціальність 081 Право, а МТНК — це  магістерський тест навчальної компетентності який складається для того, щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини»

Актуальну інформацію щодо вступу у 2022 році, дати вступної кампанії  розміщено на сторінці Приймальна комісія в інстаграмі  та на сайті університету в розділі ВСТУП 2022
Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького:
тел (067) 83 09 612(063) 80 32 971
САЙТ