22 лютого 2024 року о 14:30 год у конференц-залі навчального корпусу № 1 (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81) відбудеться презентація «Стартап школи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького».

Маєш цікаву ідею та хочеш її монетизувати, мрієш про успішний стартап і власний бізнес, цікавишся інноваціями?

Запрошуємо до «Стартап-школи ЧНУ» 2024. Спробувати  свої сили та отримати потужний імпульс для розвитку власного проєкту можуть представники студентської ради, студенти, аспіранти, науковці, викладачі, всі, хто має власну ідею або свої розробки для стартап-проєктів.

Мета заходу — донести інформацію про програму школи та її зміст, про те, як участь у програмі надасть можливість створити стартап та знайти інвестора, а також про умови конкурсного відбору учасників.

Під час презентації ви дізнаєтеся про можливості розвитку власних проєктів, комерціалізації наукових досліджень, проведення консультацій з бізнес-планування, маркетингу, фінансування та інших аспектів підприємництва.

Детальна інформація за тел.: 093 119 08 63 (viber, telegram)