У розвиток візиту першого заступника голови Черкаської обласної ради Романа Сущенка до Франції ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко зустрівся з радником політичного відділу Посольства України у Французькій Республіці Олександром Шуйським.

Мета зустрічі — вивчення можливостей встановлення партнерських відносин із французькими університетами, міжнародними громадськими та освітніми організаціями.

Темою розмови стали чинні та перспективні українсько-французькі освітні проєкти.

Своєю чергою Олександр Черевко передав пропозиції щодо включення ЧНУ в програми співробітництва в галузі освіти і науки:

«Наші викладачі та студенти вже успішно реалізують з університетами Іспанії, Великобританії, Естонії програми у межах Еразмус +. Активну співпрацю маємо в цьому напрямі з польськими колегами. Розвиватимемо міжнародну співпрацю як один із пріоритетних напрямів діяльності ЧНУ», — зазначив ректор.

View the embedded image gallery online at:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького