У Львові вперше відбулася урочиста подія «100 Незламних Психологів України». Міжнародна Психологічна Асоціація Проєктивних Методик нагородила відзнакою психологів, які у такі важкі часи працюють задля відновлення психічного здоров'я нації.

Почесною грамотою було нагороджено кандидатку психологічних наук, доцентку кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ірину Сірик.

Ірина — практичний психолог із 19-річним досвідом індивідуального консультування, проведення психокорекційних груп, тренінгів особистісного росту. Є членом Української асоціації сімейних психологів, ГС «Національна психологічна асоціація», ВГО «Арт-терапевтична асоціація». Приватна практика Ірини Сірик охоплює роботу з дорослими, дітьми підліткового віку, сімейними парами. Ірина Сірик — авторка понад 120 наукових праць.

З березня 2022 року активно долучилася до надання психологічної допомоги людям, які постраждали під час війни. Спочатку це були онлайн-консультації, психологічний супровід, а надалі — очні групи психокорекції.

Ірина вважає, що наразі час активізувати всі свої ресурси і рухатися до перемоги разом.

Психологічний факультет