Від керівництва санаторію державної прикордонної служби на ім’я ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка надійшов лист-подяка викладачкам психологічного факультету.

Захисники України та персонал санаторію дякують психологиням Юлії Сіденко, Людмилі Бондаревській та Тетяні Горобець за їхню високу громадянську позицію, відданість Батьківщині, розуміння, величезний внесок і допомогу в організації та проведенні курсу з основ психологічної реабілітації військовослужбовців. Завдяки розумінню та фаховому підходу запрошених психологів воїни та персонал змогли подолати невидимий психологічний бар'єр повернення до нормального життя, набути відповідних навичок піклування про ментальне здоров'я.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького