Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького збирає кошти на потреби своїх випускників-військових.

Оголошено благодійний збір, вже зібрано понад 100 тисяч гривень та закрито низку потреб: генератори, дальномір. Завершується збір на дрон. Триває збір на прилад нічного бачення. Університетська спільнота хоче залучити якомога більше донатів, просимо допомоги в наших випускників і студентів та їхніх рідних, друзів і партнерів.

Натомість готуємо для всіх благодійний ярмарок, де можна буде придбати багато корисних речей. Це і наш мерч (футболки, шарфики), і брендовані речі повсякденного вжитку (блокноти, ручки, шопери, чашки тощо), і сувенірну продукцію на згадку про роки навчання — календарі, фотоальбоми.

Шанувальники мистецтва зможуть придбати картини, книги, сувеніри з авторськими підписами. Буде й ексклюзивний товар: сертифікати на каву з ректором і першим проректором, з викладачами, які поєднають цікаве спілкування з передекзаменаційною консультацією.

Ярмарок буде розгорнутий 3 березня об 11:00 у фоє НК № 1. Розпочнеться він мітингом-реквіємом за нашими загиблими випускниками.

Ми не хочемо більше втрачати цвіт нації, тому просимо допомогти живим, які тримають над нами небо і дали нам можливість жити на своїй землі.

Тож приходьте, купуйте, донатьте, слухайте патріотичні пісні у виконанні «Фабрики музичного мистецтва «Voices». Пийте каву зі смаколиками – вони теж у цей день будуть благодійними.

Усі виручені кошти підуть на потреби військових.

Запросіть рідних і знайомих, поширте цю інформацію! Давайте допоможемо зібрати на речі, які збережуть життя наших захисників і наші з вами життя!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького