Звітна конференція первинної профспілкової організації відбулася в Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького.

У ній взяли участь ректор Олександр Черевко, голова первинної профспілкової організації ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ігор Погрібний.

Розпочали захід з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Про роботу профкому первинної організації профспілки за період з 01 січня по 31 грудня 2023 року перед делегатами конференції прозвітував Ігор Погрібний.

Голова комісії Катерина Гривачевська представила звіт ревізійної комісії первинної профспілкової організації. До обговорення долучилися кандидат біологічних наук, завідувач кафедри біології, екології та агротехнологій Олександр Ілюха та старша викладачка кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Юлія Гребенович.

Були також внесені зміни до складу профспілкового комітету. Зокрема, делегати обрали заступника голови профспілкового комітету у справах студентів на громадських засадах. Ним став студент ННІ природничих та аграрних наук Іван Архіпов.