Вебінар «Вимоги Державного стандарту та як їх реалізувати в курсі математики 5 класу» провела для українських учителів математики завідувачка кафедри математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, докторка педагогічних наук, професорка, авторка шкільних підручників та методичних посібників із математики, алгебри та геометрії Ніна Тарасенкова.

У вебінарі взяли участь понад 2 тисячі учителів математики України.

Ніна Тарасенкова зі співавторками спільно з Українським освітянським видавничим центром «ОРІОН» презентувала навчально-методичний комплект з математики для 5 класів Нової української школи.

Під час вебінару було розглянуто такі питання:

1. Вимоги Державного стандарту до обов'язкових результатів навчання (математична освітня галузь).

2. Як розуміти вимоги Державного стандарту.

3. Як конкретизуються вимоги Державного стандарту в модельній навчальній програмі з математики для 5-6 класів С. Скворцової і Н. Тарасенкової.

4. Як вести облік навчальних досягнень учнів.

5. Структура і зміст навчально-методичного комплекту з математики для 5 класів НУШ за ред. Н. Тарасенкової.

Трансляція проводилася на каналі YouTube:

ННІ педагогічної освіти соціальної роботи та мистецтва