Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко взяв участь у Міжнародному науковому семінарі «Війна і революція на руїнах Габсбурзької монархії (1918-1921): до 100-річчя укладення Сен-Жерменського мирного договору 1919 р.». Захід був організований Центром буковинознавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Серед запрошених також були науковці зі Словаччини — Марек Сирний та Міхель Шмігель.

— Цей семінар приніс вагомі результати у дослідженні подій початку ХХ століття, — зазначив Сергій Валерійович. — Водночас співпраця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Університету Матея Бела (Словаччина) вже стала доброю традицією не лише в науковій, а й в інших сферах діяльності трьох ЗВО-партнерів.