Вийшли друком підручники для учнів 6 класу «Українська література» й «Література: українська та зарубіжна», одним з авторів яких є професор кафедри української літератури і компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Пахаренко.

«Українська література» є зручним та доступним підручником, що допоможе учням краще зрозуміти світ української літератури та розвинути навички читання та мовленнєвої компетенції. В підручнику представлені тексти відомих українських письменників та поетів, які стануть в нагоді для вивчення тем, пов’язаних з українською культурою та історією. Крім того, підручник містить завдання на розвиток писемної та мовленнєвої компетенції, які допоможуть учням вдосконалити свої навички використання української мови.

«Література: українська та зарубіжна» є ідеальним вибором для учнів, які хочуть поглибитися в світову літературу та поринути у світ творів зарубіжних та українських письменників. У підручнику представлені не тільки класичні твори, але й сучасні, які допоможуть розвивати читацьку культуру та навички аналізування та розуміння. Крім того, підручник містить інтерактивні завдання та тестові завдання, що допоможуть учням зрозуміти та запам'ятати прочитані твори.