bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся тренінг «Захист прав людини. Європейський суд з прав людини». Захід був організований кафедрою інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін і Черкаський центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасниками заходу стали студенти третього, четвертого курсів, а також магістри.

Тренерами стали сертифіковані експерти, учасники програми «Адвокат майбутнього» Юлія Черватюк і Ольга Семенюк. Із вітальними словом та корисними порадами до учасників звернувся директор Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіц.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Під час неї студенти поглибили знання щодо порядку та термінів виконання рішень Європейського Суду та критеріїв прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини.

Тетяна Постригань, кандидат юридичних наук, доцент кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, адвокат