Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у відкритій дискусії з головним редактором української газети «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою. Темою зустрічі стала свобода слова в Україні.

На прикладі свого видання редакторка розповіла присутнім про особливості журналістської роботи.

Юлія Мостова також зупинилася на сучасному стані журналістики у світі, зокрема, і в Україні. На її думку, майбутнім працівникам, які тільки починають реалізовуватися в цій професії, знадобиться не тільки досвід минулого, а й навички для перебудування сучасної журналістики у «знову об’єктивну».

— Інформація як факт вбивається. Народжується емоція як засіб маніпулювання людьми, — наголосила спікер.

Юлія Мостова дала студентам практичні настанови для орієнтування у «журналістських хвилях». Також вона порадила присутнім обов’язкового цікавитися світом, оскільки він цікавиться людиною.

Враженнями від зустрічі поділилися студенти.

— Цікавою була розмова зі знаним в Україні і закордоном журналістом. Справді журналісти повинні чесно й відверто інформувати читачів із якнайширшого спектру проблем. Свобода слова — це основа основ нашої роботи, — зазначила студентка 3-Р курсу ННІ УФСК Вікторія Дзеціна.

Анна Тиха, студентка 3-Р ННІ української філології та соціальних комунікацій