У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція — «Романо-германські мови у контексті неперервної освіти». Організаторами заходу стали викладачі кафедри фонетики і граматики англійської мови навчально-наукового інституту іноземних мов.

Від імені ректорату учасників конференції привітала директор ННІ іноземних мов, доцент Людмила Швидка. Вона наголосила на актуальності проблем і перспектив розвитку системи неперервної освіти в Україні, а також на необхідності обговорення сучасних підходів до навчання іноземним мовам.

Конференція сприяла налагодженню подальшої співпраці та обміну досвідом між науковцями, викладачами, перекладачами та студентами.

На пленарному засіданні виступили спікери — доктор педагогічних наук, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Олена Вовк та кандидат філологічних наук, Член Міжнародної Фонетичної Асоціації, доцент цієї ж кафедри Наталія Сливка. Їхні презентації викликали жваве обговорення  проблем сучасних методів навчання іноземним мовам дорослих, інноваційних тенденцій та змін в англійській вимові.

Тематика секцій конференції була представлена у парадигмах новітніх досліджень з лінгвістики, перекладознавства, літературознавства, методики викладання іноземних мов. У ході роботи секцій учасники заходу поділилися результатами власних розвідок, які викликали неабияке зацікавлення аудиторії. Серед великої кількості доповідей особливо жваво обговорювалися виступи Кресан О.Я., Афанасьєвої О.С., Зозулі О.В., Петрової О.Б. Друга частина конференції мала практичну спрямованість, у ході якої Чорна О.А. представила майстер-клас роботи у віртуальному середовищі. Крім того, зареєстровані учасники мали можливість долучитися до обговорення в режимі інтернет-відеоконференції.

Колектив кафедри висловлює подяку всім тим, хто брав активну участь у процесі підготовки та проведенні конференції. Окрема вдячність співорганізаторам заходу, а саме — викладачам Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Г. Сковороди, Черкаського державного технологічного університету, Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

ННІ іноземних мов