bgb

Про Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, його надбання та ті проблеми, які доводиться вирішувати, розповів ректор Олександр Черевко в ефірі ТРК «Ільдана».

— Черкаський національний університет — це 98 років історії, і це історія розвитку. Наше гасло — «Шануємо традиції, творимо сьогодення, крокуємо в майбутнє». В основі розвитку — конкретні завдання, плани та їх досягнення. Результатом наших зусиль є те, що університет зріс як кількісно, так і якісно. Звичайно, велике значення для поступу університету має прийняття Закону України «Про вищу освіту». Але й надбання, які маємо за майже столітній період, працюють нині на імідж університету, — переконаний Олександр Володимирович.

Детальніше про це дивіться у випуску програми «У фокусі подій».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького