bgb

У приймальній комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіли про державні гранти на навчання.

Міністерство освіти України на десять днів відтермінувало подання студентами-контрактниками заяв на гранти на навчання у закладах вищої освіти.

Про це повідомили на сайті відомства. У коментарі «Суспільне:Черкаси» заступник відповідального секретаря приймальної комісії закладу Геннадій Волошкевич зазначив, що грантову систему для оплати навчання цьогоріч вперше застосують в Україні.

Нагадаємо: 18 липня 2024 року уряд України ухвалив постанову про реалізацію експериментального проєкту, завдяки якому цьогоріч вступники вперше зможуть отримати державний грант. Про це йдеться в постанові Кабміну. Грант покриватиме частину вартості навчання на контракті в університеті.

Хто може отримати грант

Детально про це — у сюжеті «Суспільне:Черкаси»:

Джерело: «Суспільне:Черкаси»