Зустріч студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького та представників Управління державної охорони України відбулася на базі кафедри військової підготовки.

УДО України є державним правоохоронним органом спеціального призначення. Головні завдання спеціальної служби спрямовані на забезпечення безпеки Президента України, вищих посадових осіб держави, а також на охорону адміністративних будівель та об`єктів органів державної влади України (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, Верховний Суд України та інші). Здійснюючи державну охорону УДО України результативно взаємодіє з Національною поліцією, спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону України, іншими центральними органами виконавчої влади України, Службою безпеки України, підприємствами, установами, організаціями та посадовими особами.

Представники організації розповіли про особливості служби за контрактом, окреслили головні аспекти умов праці, зокрема: грошового забезпечення, графіку відпусток, лікарняних, декрету, безоплатного медичного обслуговування абощо.

Також спікери презентували декілька відеороликів з метою кращого ознайомлення з обов'язками працівника УДО.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу поставити гостям запитання.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького