Робоча зустріч керівництва Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти під головуванням Сергія Квіта відбулася з представниками закладів вищої освіти України, серед яких був і представник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, перший проректор Василь Мойсієнко.

Також до зустрічі долучилися проректори Харківського національного університету імені Василя Каразіна, Національного аерокосмічного університету імені Миколи Жуковського «ХАІ», Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету біоресурсів і природокористування.

Метою зустрічі було обговорення першого досвіду акредитації освітніх програм, взаємодія між усіма суб’єктами процесу акредитації, забезпечення якості вищої освіти, взаєморозуміння стосовно чинних вимог і процедур.

Варто зазначити, що у Черкаському національному університеті вже пройшло 8 акредитаційних процедур. Уже успішно акредитовані такі освітні програми: 014 «Середня освіта (Інформатика)» за бакалаврським рівнем; 121 «Програмне забезпечення систем», 073 «Управління фінансово-економічною безпекою», 101 «Екологія», 011 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» за магістерським рівнем.

Перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко прокоментував захід:

— Уперше відбулася така робоча нарада, під час якої представники університетів мали змогу поінформувати керівництво НАЗЯВО, як відбувається акредитаційна процедура. Крім того, Василь Мойсієнко проаналізував зауваження експертної групи щодо акредитації освітньої програми «Публічне право» за магістерським рівнем.

Подібні методичні наради відбуватимуться і надалі в різних форматах, починаючи з початку нового 2020 року. За результатами зустрічі, досягнуто домовленості щодо проведення на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького тренінгу для гарантів освітніх програм за участі заступника голови Національного агентства із забезпечення питань якості вищої освіти Наталії Стукало. Тренінг відбудеться 16-17 січня 2020 року.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького