Студентка першого курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» Ангеліна Іщенко пройшла зі своєю командою конкурсний відбір проєктів та була відібрана з майже 360 ідей до участі в хакатоні «VolunTEENS» від Українська Волонтерська служба.

Протягом 25 — 28 квітня у Львові Ангеліна спільно з іншими учасниками під супроводом професійних менторів та тренерів опановувала основи волонтерства, вчилася писати проєкти, знайомилася з іншими волонтерами, обмінювалася досвідом.

На третій день хакатону команда Ангеліни представила всім свій удосконалений проєкт та отримала іменний сертифікат і натхнення на подальшу плідну роботу над проєктом за допомогою гранту. Усі учасники заходу прогулялися Львовом та отримали незабутні емоції.

Кафедра німецької філології