Першокурсники кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали полігон Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. На полігоні студенти виконували навчальні стрільби з автомата.

Перед виконанням стрільб викладачі кафедри проводили інструктаж та тренування з навчальною зброєю для всіх студентів. Пізніше ці вправи хлопці та дівчата закріплювали пройдене вже на вогневому рубежі з бойовою зброєю.

Кожен студент виконував стрільби «четвірками», під наглядом викладачів кафедри. Завданням було вразити дві цілі на відстані 100 та 200 метрів різними видами вогню.

Після стрільб кожен студент разом із викладачем шов до мішені та оглядав враження цілі.

За результатами навчань керівництвом кафедри були визначені найкращі стрільці та підбиті підсумки виконання вправ.

Кафедра військової підготовки