Професор кафедри філософії та релігієзнавства ЧНУ ім. Б. Хмельницького Павло Кретов став героєм чергової програми на ютуб-каналі «Come on talk».

Павло Кретов не зареєстрований у соцмережах, його філософські думки можна прочитати тільки у книгах, а тепер ще й — у відеоінтерв'ю із завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, ведучою програми Тетяною Бондаренко.

Під час перегляду ви дізнаєтеся, які переваги навчання на спеціальності «Філософія», що таке філософський консалтинг і коли звертатися за консультацією варто до філософа, а не психолога; у чому полягає філософія інтиму; якого сексу бояться сучасні люди; чи зраджують одружені чоловіки і що гірше: зрада тілом чи енергією. На ці та багато інших суперечливих запитань дав не менш цікаву відповідь професор ЧНУ.

Матеріал для подальших роздумів гарантований! Запрошуємо переглянути відеоінтерв'ю:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького