Навчальний рік для студентів 2-4 курсів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочнеться першого вересня.

А для студентів перших курсів, зокрема тих, що вступають на базі молодшого спеціаліста і в магістратуру — 15 вересня. Про це в. о. ректора ЧНУ Олександр Черевко розповів у студії «Вичерпно».
Він зазначив, що під час цієї вступної кампанії організована друга хвиля прийому документів для магістратури:

— Також у нас є «ексклюзив» для молодших спеціалістів. Ті, хто склав ЗНО із двох (а не чотирьох) предметів, можуть звернутися до нас. Щоправда, ми ліцензували тільки чотири спеціальності: «Менеджмент», «Облік і оподаткування», «Право» й «Міжнародні економічні відносини». Такі абітурієнти складають фаховий вступний іспит, згодом вступають на базі молодшого спеціаліста, де вчаться два роки. Після цього — бакалаврат й магістратура, — розповів Олександр Черевко.

Зарахування в магістратуру абітурієнтів із двома складеними предметами ЗНО відбудеться 15 жовтня, а здобувачі другої вищої освіти опановуватимуть нову спеціальність вже з 5 жовтня.

Про це та інші нюанси нового навчального року для закладів освіти в умовах пандемії дивіться у відеоролику «Вичерпно»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького