Студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошують долучитися до програми «Стипендіат». Вона має на меті надання додаткової підтримки студентам, які потребують підтримки.

Благодійна організація «МБФ "ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА"» спільно з Help Us Help (Канада) працюють 30 років на теренах України, сприяючи успішному розвитку країни.

Одним із напрямків діяльності організації є сприяння успіху студентів у рамках проєкту «Стипендіат». Проєкт реалізується щорічно з 1998 року.

Місія проєкту «Стипендіат»: зменшення вразливості дітей та молоді через формування відповідальних дорослих, активних особистостей і свідомих громадян країни, які здатні змінювати світ навколо себе та робити значний позитивний внесок у розвиток суспільства.

Головна мета проєкту «Стипендіат»: сприяння самореалізації студентів денної форми навчання закладів освіти України, віком від 16 до 23 років, що мають один із соціальних статусів.

Новий набір на освітню програму «Стипендіат 2023-2024» проводиться серед таких категорій студентів:

• дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;
  • дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);
  • дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни.

Посилання на сторінку проєкту: /проєкти/освітній-проєкт-стипендіат

Набір на освітню програму «Стипендіат 2023-2024» триватиме до 07 вересня 2023 року.

Більше інформації в листі