Вчена рада ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького оголошує конкурс на здобуття Почесної відзнаки імені Ганни Передрій.

Подію організовують з метою вшанування пам’яті відомої української мовознавчині й методистки, багаторічної завідувачки кафедри українського мовознавства, доцента Ганни Романівни Передрій (1925 – 2019) та заохочення викладачів, аспірантів і магістрантів ННІ УФСК до написання наукових і науково-методичних досліджень з українського мовознавства та методики викладання української мови з 2020 року.

25 січня (день народження Г. Р. Передрій) 2021 року викладача чи аспіранта та студента-магістранта інституту нагороджуватимуть цією почесною відзнакою.

Володарів відзнаки назве експертна рада, сформована вченою радою інституту з кола авторитетних науковців-філологів, на основі аналізу опублікованих у попередньому та поточному календарному році наукових чи науково-методичних досліджень, внесених до наукових звітів кафедр та найкращих магістерських кваліфікаційних робіт, успішно захищених у поточному навчальному році.

Володареві почесної відзнаки публічно вручать спеціально виготовлений диплом із вичерпним зазначенням виду (жанру) наукової чи науково-методичної студії, за яку присуджено зазначену нагороду.

Запрошуємо викладачів та студентів інституту до участі в конкурсі. Роботи потрібно подати на кафедру української мови і прикладної лінгвістики до 30 грудня 2020 року.

Кафедра української мови і прикладної лінгвістики