Перші тижні навчання після зимових канікул запам'ятаються майбутнім працівникам індустрії гостинності та історикам серією цікавих зустрічей з Кепом Хенслі, викладачем із США.

Адже найкращий спосіб вивчити іноземну мову — спілкуватися нею, вважають у ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Щоб англійська мова «оживала» на занятті, викладачі кафедри іноземних мов запрошують носіїв мови. Таким чином студенти не лише удосконалюють свої мовні навички, а й розширюють знання зі спеціальності.

Кеп Хенслі цікавиться історією й уже відвідав багато визначних місць України. Студенти також порадили йому напрями для нових мандрівок. Доктор Хенслі відповів на десятки запитань, розповідаючи і про свою Батьківщину та її туристичні принади.

Викладачі кафедри щиро вдячні американському колезі за співпрацю, готуються до пізнавальних семінарів за його участі, а студенти з нетерпінням очікують нової зустрічі.

ННІ іноземних мов