День відкритих дверей відбувся на кафедрі військової підготовки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 20 березня.

У межах події абітурієнти мали можливість отримати необхідну інформацію щодо особливостей вступу для навчання на кафедрі.

Відвідувачі ознайомилися з матеріально-технічною базою, поспілкувалися з викладацьким складом кафедри, зокрема із завідувачем кафедри Володимиром Вареником, від якого присутні отримали вичерпну інформацію щодо особливостей підготовки за програмою офіцерів запасу.

Також на захід завітали випускники кафедри — лейтенанти Володимир Левченко та Василь Голуб, молодший лейтенант Олег Бондаренко, які поділились своїми враженнями від навчання, служби в Збройних Силах України та перспективами, що стоять після випуску перед студентами кафедри.

Кафедра військової підготовки