bgb

Викладачі та студенти ННІ міжнародних відносин історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 21 червня 2024 року продовжили роботу на заходах партнерського проєкту Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин «Жіноче обличчя дипломатії» (автор і куратор — докторка історичних наук, професорка Ірина Матяш).

Онлайн-захід «Жінка в дипломатії в час війни. Як протистояти російській агресії на “дипломатичному фронті”?» став фінальним у межах циклу подій, які проходили впродовж березня — червня 2024 року.
Учасниками заходів були викладачі та студенти університетів з України, Болгарії, Грузії, Молдови та Польщі, працівники установ дипломатичної служби, органів державної влади, науковці, аналітики, представники українських громадських жіночих організацій за кордоном та інші.

Організаторами заходів впродовж 2023—2024 рр. є Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Фонд Ганнса Зайделя в Україні в партнерстві з Інститутом досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Навчально-науковим інститутом міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету «Острозька академія», Платформою «Подружжя українських дипломатів», Центром східноєвропейських досліджень Варшавського університету, ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Школою молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Всеукраїнською громадською організацією «Територія Жінок» і ВГО «Союз Українок».

ННІ міжнародних відносин історії та філософії