Щорічно рада молодих учених Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького організовує і проводить конференцію «Родзинка -2021» за 39 напрямками дослідження.

Нещодавно у ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відбулося наукове засідання секції «Дошкільна та початкова освіта» XХІІІ Всеукраїнської конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених».

На початку роботи секції з вітальним словом до учасників конференції звернулася голова Ради молодих учених доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та економічної безпеки Наталія Зачосова. Вона наголосила, що цьогоріч університет відзначає своє 100-річчя і тому участь у конференції безоплатна. Також Наталія Володимирівна побажала усім плідної роботи та цікавої дискусії.

Музичним дарунком привітала учасників конференції випускниця спеціальності «Початкова освіта» Мар’я Бровченко.

За допомогою відеозв’язку були заслухані доповіді таких студентів: Дарини Здір (студентка 1-ПО (М), науковий керівник — к. п. н. Наталія Байдюк); Інни Петренко (студентка 1-ДО (М), науковий керівник — д. п. н. Інна Ніколаєску); Катерини Бедряковської (студентка 1-ДО (М), науковий керівник — к. ф. н. Наталія Степанова); Людмили Мосєєвої (студентка 4-ДО), науковий керівник — д. п. н. Кіра Гнєзділова); Анжеліки Конотопової (студентка 1-ПО (М), науковий керівник — к. п. н. Наталія Зобенько), Світлани Пікульської (студентка 1-ПО (М), науковий керівник — к. п. н. Наталія Зобенько); Юлії Харченко (студентка 3-ПО, науковий керівник — д. п. н. Тетяна Зорочкіна); Анастасії Половинки (студентка 4-ДО), науковий керівник — д. п. н. Антоніна Чичук).

Наукові доповіді відзначилися ґрунтовністю, актуальністю та новизною педагогічного дослідження. Дякуємо учасникам за цікаві доповіді, а їх керівникам за науковий супровід.

Також координатор секції Тетяна Зорочкіна висловлює подяку голові РМУ Наталії Зачосовій, колегам кафедри початкової освіти за допомогу в організації наукової зустрічі, а Олегу Бардадиму — за технічну підтримку. Бажаємо усім наукових та творчих здобутків!

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва