Наші донати працюють. Університетська спільнота — викладачі, студенти, випускники — підтримують тих, хто несе службу в Збройних Силах України. Лише тиждень тому стартувала благодійна акція «Наші донати їх зігрівають», а військові вже отримують придбані за наші кошти необхідні речі.

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко передав військовій частині А 3335 генератори для радіоелектронної техніки, вартість яких складає 30 000 грн.

Луганський прикордонний загін, де проходять службу наші випускники, вже користується дальноміром. Вартість цього приладу — 25500 грн, і 8500 грн із них зібрав ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я. Решта — пожертви членів колективу.

До нас доєднуються й люди, які просто хочуть допомагати армії. Денис Ковачич — уродженець Донеччини. Дізнавшись про збір, привіз до університету придбаний за власні кошти генератор. Його буде передано одній із військових частин.

— Велика доброчинна акція триває. До самої перемоги наш перший пріоритет — допомога захисникам. І кожен на своєму місці наближає її. Тому просимо всіх небайдужих долучатися, — говорить ректор Олександр Черевко.

Він також анонсує проведення великого благодійного заходу, під час якого можна буде придбати сувеніри на згадку про університет, картини художників та ще багато цікавих речей. А зібрані кошти будуть спрямовані на потреби випускників — вояків ЗСУ.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького