Нещодавно пройшло голосування за найкращу новорічну ялинку Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Кожен інститут та факультет ЧНУ вбрав свою «корпоративну ялинку» в новорічні прикраси, а читачі обирали найгарнішу.

Понад 7 тисяч людей віддало свій голос за улюблену ялинку, близько 14 тисяч осіб побачило наші повідомлення про конкурс  в телеграмі. Тому настав час дізнатися, чия ялинка, на думку більшості, є найпривабливішою, найошатнішою і найсвятковішою.

За результатами голосування, визначено 3 переможці, які отримають грошовий приз:

  • 1 місце — ННІ економіки і права набрали 1667 голосів (23% від загальної кількості) й отримують грошовий приз у розмірі 2000 грн;
  • 2 місце — ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я набрали 1390 голосів (20% від загальної кількості) й отримують грошовий приз у розмірі 1000 грн;
  • 3 місце — ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва набрали 1188 голосів (17% від загальної кількості) й отримують грошовий приз у розмірі 500 грн.

Кожна ялинка була неперевершеною, тому дякуємо всім за креативність, згуртованість і святковий настрій! Вітаємо переможців!

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького