Навчально-науковий центр ментального здоров’я створено у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Відповідне рішення прийняла вчена рада університету.

Презентувала положення про центр проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Вона обґрунтувала необхідність функціювання такого центру.

Ректор Олександр Черевко представив директорку центру — кандидатку психологічних наук Юлію Сіденко.

Він наголосив, що питанню ментального здоров’я приділяють увагу не лише науковці. Воно порушується на державному рівні.

— У ЧНУ сьогодні навчаються сотні студентів, чиї рідні — військовослужбовці. Дехто втратив родичів чи змушений переселитися з зони бойових дій. Усі вони потребують спеціального супроводу, підтримки. Саме цим, у першу чергу, займатиметься навчально-науковий центр ментального здоровְ’я. Хоча сфера його діяльності буде набагато ширшою. Це дослідження і популяризація цієї теми, впровадження її в освітній процес тощо. Наука повинна відповідати викликам часу і бути корисною суспільству, — зазначив Олександр Володимирович.

Про утворення разових спеціалізованих вчених рад доповів проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло.

Члени вченої ради вирішили ще низку важливих питань.

Виконали й приємну місію. Атестати професора було вручено Валерію Кикотю та  Лілії Юхименко.

Атестати доцента отримали Лілія Потапенко, Інна Розломій, Людмила Солодка.

Також учений секретар університету Любов Кібальник поінформувала про зміни у складі вченої ради.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького