На кафедрі військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся перший етап вступу на 2021-2022 навчальний рік.

Ми вітаємо 21 абітурієнта, які успішно склали вступні екзамени. Наступний етап вступу на кафедру відбудеться в червні.

Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони України підготовлено проєкт наказу про заміну на нашій кафедрі спеціальності 340002 «Психологія» на військово-облікову спеціальність 341000 «Організація морально-психологічного забезпечення військ». Варто зазначити позитив у зміні спеціальностей, оскільки кількість посад, які можуть зайняти випускники кафедри за цією спеціальністю, значно збільшиться у військових підрозділах.

Запрошуємо на навчання!

Кафедра військової підготовки