У Всесвітній день вишиванки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького лунали українські пісні у виконанні Національного академічного заслуженого українського хору імені Григорія Верьовки.

Це стало подарунком університетській спільноті від делегації українських митців, культурних і громадських діячів, які приїхали на Черкащину. Заходи приурочили до 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та до 70-річчя Черкаської області.

Ініціювали їх Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України, Черкаське земляцтво «Шевченків край» у місті Київ, Національна спілка письменників України, Мала академія наук України.

Про цю подію Студентське телебачення ЧНУ створили відеосюжет:

Також про мистецький візит до Черкаського національного пропонуємо переглянуте відео на ТРК «Ільдана»:

А детальний репортаж з враженнями про Всесвітній день вишиванки в Черкаському національному університеті  можна почитати на сайті «Нової Доби».