Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із першим заступником Сергієм Тищенко урочисто привітали студентку Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяну Довгаль, а також її наставників Іллю Дубового та Олександра Піскуна з перемогою на Чемпіонаті Європи серед жінок — молоді та на Міжнародному турнірі з боксу Bornemissza — 2022 в Угорщині.

Про це повідомляють на сайті «Черкаський Спорт». Тетяна стала найкращою на чемпіонаті Європи серед жінок-молоді. Змагання відбувалися у місті Софія (Болгарія). Тоді на ринзі дівчина перемогла суперниць з Туреччини, Словаччини, Фінляндії та виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Згодом спортсменка завоювала золоту медаль 71-ого міжнародного турніру Bornemissza. У фіналі здобувши перемогу над представницею Казахстану — фіналісткою Чемпіонату Азії.

Джерело: «Черкаський Спорт»

Детальніше пропонуємо вам переглянути в сюжеті ТРК  «Ільдана»

Джерело: ТРК  «Ільдана»