Студент другого курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Станіслав Семенов увійшов у десятку кращих штангістів юнаків на чемпіонаті України серед юніорів до 20 років у місті Коломия.

— Майбутні історики в нашому університеті сильні не лише духом та розумовими здібностями, а й фізичними, — зазначив студент.

Спортсмен також підтвердив присвоєний І дорослий розряд та зібрав у сумі двоборства 220 кг у ваговій категорії 96 кг.

Варто зазначити, що, за словами заступника директора з виховної роботи Олени Сухушиної, «один із найкращих студентів» займається важкою атлетикою з 2018 року. Він є неодноразовим призером та переможцем чемпіонатів області, призером Відкритого чемпіонату Черкаської області 2020 року та учасником чемпіонату України серед юніорів.

На цей рік також заплановані виступи на чемпіонаті Черкаської області та чемпіонаті України серед спортсменів у віковій категорії до 23 років.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії