Студенти ННІ економіки і права спеціальності «Право» Вікторія Волкова та Анастасія Калюжна гідно представили Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького в Національній Олімпіаді з консультування клієнтів серед юридичних клінік.

Захід проходив на базі Національного університету «Острозька академія».

Національна Олімпіада — це щорічні змагання команд юридичних клінік України, які мають на меті сприяти поглибленню знань та інтересів серед студентів-правників в галузях превентивного права і консультаційних функцій юридичної практики. Вони допомагають розвивати навички інтерв’ювання клієнта, планування та аналізу, необхідні для майбутніх юристів. Змагання проводяться англійською мовою. Цьогоріч вони були присвячені міжнародному гуманітарному праву.

Попри перший досвід участі команди в Олімпіаді, її учасниці вибороли місце у півфіналі, гідно представивши юридичну клініку університету на всеукраїнському рівні.

ННІ економіки і права