Студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії стали учасниками навчального виїзного заняття у формі археологічної розвідки. Метою заходу є практично-наочне ознайомлення із археологічними пам'ятками міста Черкаси та отримання навиків дослідницької археологічної роботи в процесі вивчення дисципліни «Методика польових археологічних досліджень», яку викладає Олена Абразумова.

Другокурсники обстежили три археологічні об'єкти в межах міста: Василицьке городище, городище Шпиль, а також берегову лінію вздовж Дніпра. Під час розвідки студентам вдалося зібрати цінний підйомний матеріал, який було передано музею.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії дякує директору Музею археології Середньої Наддніпрянщини Михайлу Сиволапу, який поділився із юними археологами своїми знаннями та досвідом.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії