Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» відбулася нещодавно.

Цього року місцем проведення конкурсу був ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана». До складу конкурсної комісії увійшли провідні фахівці у цій сфері з різних регіонів та ЗВО України.

У режимі онлайн-конференції студенти представили результати власних досліджень. До участі у цьому етапі були допущені 18 найкращих наукових робіт у галузі економічної кібернетики з усієї України.

Черкаський національний університет на цьому конкурсі представляла студентка 1 курсу ОС «Магістр» ОП «Економічна кібернетика» Анастасія Черкащенко (науковий керівник — завідувач кафедри моделювання економіки і бізнесу, професорка Любов Кібальник). Анастасія Черкащенко посіла третє призове місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

Доповідь на тему «Моделювання міжнародних торговельних зав’язків в умовах геоекономічних трансформацій світового простору засобами кластерного аналізу» викликала зацікавленість членів журі та учасників конференції. Навколо виступу студентки точилася плідна дискусія щодо методів дослідження та актуальності теми.

Вітаємо переможницю та зичимо їй подальших успіхів у науковій діяльності!

Кафедра моделювання економіки і бізнесу