Студентка навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Лілія Штангрет зайняла перше місце у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота».

Конкурс відбувся в Ужгородському національному університеті.

Лілія Штангрет представила учасникам заходу роботу на тему: «Соціальна реабілітація жертв шкільного булінгу в умовах закладів загальної середньої освіти». Науковий керівник — доктор філософських наук, професор Олена Коломієць.

У дослідженні студентки аналізувалися проблеми шкільного булінгу у середній загальноосвітній школі. Результати соціологічного опитування учнів дали можливість розробити і апробувати програму соціальної реабілітації жертв шкільного булінгу, що включала методи ігро- й арт-терапії. Студентка зазначає, що теоретична розробка проблеми може бути використана педагогами під час практики викладання у школі.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва