На території Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького встановили контейнер для збору вживаного одягу та взуття. Ініціатива належить студентській раді ЧНУ. Зібрані речі передаватимуть у дитячі будинки, заклади для людей похилого віку, а також всім, хто їх потребує.

Голова студради Мар'яна Кусяка каже:

— Дуже багато речей покриваються пилом у наших шафах. Ми організували встановлення контейнера, щоб допомогти водночас студентам, які хочуть позбутися непотрібних речей, і людям, які не можуть придбати собі новий одяг із певних причин. Такого у нас ще не було, але я вважаю, що це хороша ідея!

Нагадаємо, контейнер для збору одягу знаходиться за адресою бул. Шевченка, 91, біля храму Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія поруч із навчальним корпусом ЧНУ №1.

Нагадаємо, одяг та взуття, перш ніж укинути в контейнер, варто попрати та запакувати. Речі в поганому стані будуть передані на утилізацію.

Студентська рада ЧНУ