Комплексні практичні заняття було проведено на кафедрі військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького протягом 1-14 червня 2021 року.

Мета цих занять — удосконалення професійних навичок студентів першого курсу, набутих ними під час засвоєння програми військової підготовки на кафедрі, вивчення досвіду бойових дій підрозділів Збройних Сил України.

Заняття проводились на військовому полігоні міста Черкаси, у навчальному центрі прикордонників смт. Оршанець, Черкаському клубі юних моряків, а також в обладнаних класах університету.

Викладачі кафедри військової підготовки визначали навички студентів у володінні зброєю та вмілому застосовуванні її у різних видах бою, чіткому й правильному виконанні стройових прийомів, злагодженості дій у складі підрозділів, виконанні вимог статутів у військовій службі.

Заняття пройшли успішно й насичено. За їхніми результатами підготовлений проєкт наказу ректора університету про переведення студентів на другий курс.

Кафедра військової підготовки