Викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин взяли участь у першому вебінарі «The Unicheck educational community» 16 лютого.

Серію цих вебінарів запропоновано компанією «Unicheck Україна» для обміну досвідом між викладачами про налагодження онлайн-навчання та академічної доброчесності.

Тема заходу — «Диджиталізація освіти в нових умовах змішаного та дистанційного навчання».

Представники від провідних західноукраїнських університетів поділилися досвідом створення окремих університетських програм, направлених на розвиток онлайн-навчання; розповіли про методи та технології залучення студентів до дистанційного навчання. Учасники вебінару (понад 250 осіб) отримали актуальну і корисну інформацію, спрямовану на оптимізацію дистанційного навчального процесу.

Спікерами заходу були:

• Богдан Буяк, ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;
  • Павло Жежнич, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівської політехніки;
  • Олег Лагоднюк, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи у Національному університеті водного господарства та природокористування;
  • Аліна Синицька, координаторка напрямів е-навчання та інформаційної грамотності в Українському католицькому університеті;
  • Андрій Сідляренко, комерційний директор «Unicheck Україна».

Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ