Налаштування доступності

bgb
 
 
 
 

У керівництві Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися кадрові зміни.

Василь Миколайович Мойсієнко звільнений з посади першого проректора з 23 квітня 2026 року згідно з поданою заявою — за власним бажанням.

До заміщення цієї посади в установленому порядку обов'язки першого проректора університету покладено на завідувача кафедри державно-правових дисциплін Геннадія Андрійовича Волошкевича, кандидата юридичних наук, доцента.

Наказом від 23 квітня 2026 року Василя Миколайовича Мойсієнка призначено на посаду професора кафедри державно-правових дисциплін ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Колектив університету дякує Василю Миколайовичу за багаторічну працю на посаді першого проректора, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького