На базі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії 26 листопада в онлайн форматі відбудеться всеукраїнський науковий семінар «Усноісторичні методи дослідження політики пам’яті на окупованих Росією територіях ОРДЛО, Криму та Севастополя», присвячений 100-річчю ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Організатори — Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка, Криворізький державний педагогічний університет, Інститут української археографії та джерелознавства, ім. М.С. Грушевського НАН України, Українська асоціація усної історії, осередок НТШ у Черкасах.

Відкриття — 14.30

У дискусії беруть участь виконавці грантового проєкту Національного фонду досліджень України «Політика пам’яті та історична свідомість населення на окупованих Росією територіях України (ОРДЛО, АР Крим, Севастополь)» Костянтин Івангородський, Віталій Масненко, Віталій Тельвак, Святослав Журавльов, Андрій Касян, Денис Хоменко.

У межах семінару також відбудеться презентація книги «Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть / За ред. Г. Грінченко. – Київ: УАУІ, 2021

Приєднання за посиланням: https://meet.google.com/xvs-vugg-dhj